Flamberg 2011 w Czatachowie. Rycerski trakt dla dzieci.

Dodano: 11-08-2011
poJurze.pl

13 do 21 sierpnia w Czatachowie, jednym z najmniejszych, ale bardzo urokliwych sołectw w gminie Żarki, trwa zjazd miłośników fantastyki i gier fabularnych z całej Polski Flamberg 2011. 

Na Jurę w najbliższą sobotę zjadą miłośnicy gier fabularnych. Rozstawią namioty nieopodal lasu i rozpoczną zabawę. Przebrania, własnoręcznie wykonane narzędzia, przepiękne jurajskie skały i zagajniki to one tworzą tajemniczy świat. Świat, w którym poruszają się gracze według własnego scenariusza.

Gra główna potrwa od środy (17 sierpnia) do soboty (20 sierpnia). Natomiast w najbliższą niedzielę (14.08.) do obozowiska Flamber są zapraszane dzieci.

 

Wszystkich chcących podążyć Rycerskim Traktem prosimy o przybycie w niedzielę (14 sierpnia) na godzinę 12.00 – zaprasza jeden z organizatorów Michał Sadyś.

 

Flambergowa zabawa dla najmłodszych  przygotowana jest dla dzieci w dwóch grupach wiekowych – młodsze dzieci (w wieku od 6 do 10 lat) wezmą udział w grze – zabawie  inscenizowanej, której akcja rozgrywa się w Dziecięcej Bajkowej Krainie. Starsze dzieci zanim ruszą na bajkowe trakty pasujemy na rycerzy w szkole fechtunku i łucznictwa. Zapraszamy też rodziców, mimo iż z uwagi na ich dorosłość, nie wolno im będzie przekroczyć bajkowych progów Dziecięcej Krainy. Wolno im jednak będzie wszystko zobaczyć, sfotografować i do woli o tym wszystkim opowiadać.

 

Więcej informacji na stronie www.flamberg.pl.

Osoba upoważniona do kontaktów z mediami w ramach Flamberg – Michał Sadyś

Data wydarzenia: 13-08-2011

Miejsce:  Czatachowia - Gmina Żarki

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Żarkach, zdjęcie : www.flamberg.pl

Najnowsze artykuły

Jaskinia Ostrężnicka
Jaskinia Ostrężnicka położona jest w gminie Janów, w dolinie Wiercicy, w rezerwacie przyrody „Ostręż...
2011-10-27
Jaskinia w Kielnikach
Jaskinia w Kielnikach leży w gminie Olsztyn, na drodze Przymiłowice- Kotysów, na wzgórzu Kielniki. O...
2011-10-27
Jaskinia Za Kratą
Jaskinia Za Kratą położona jest we wsi Węże, gmina Działoszyn. Usytuowana jest na górze Zelce, na terenie r...
2011-10-14
Jaskinia W Zielonej Górze
Jaskinia w Zielonej Górze położona jest we wsi Kusięta, gmina Olsztyn, dokładniej na terenie rezerwatu przyrody &bdq...
2011-10-14
Współpraca

Współpraca

Jeśli masz jakieś uwagi bądź sugestie dotyczące serwisu www.poJurze.pl napisz do Nas. Będziemy wdzięczni za każdą wskazówkę, ponieważ chcemy, aby ten portal cieszył każdego użytkownika oraz serwował odpowiednie informacje turystyczne.

Wyślij do Nas swoje uwagi:

Treść:
E-mail: