Hotel Zamek Bobolice

Hotel Zamek Bobolice
 • kategoria
  Hotel
 • dodatkowo

  Gastronomia
 • miasto
  Niegowa
  -,-
 • miejsca/pokoje
  /42
 • strona www
  www.hotelzamekbobolice.pl
 • telefon
  34 328 80 02
 • mail
  recepecja@zamekbobolice.pl
cena od
2000000

Dodatkowe informacje

Standard obiektu

 • doba hotelowa
  14 do 12
 łazienka telewizor radio ognisko parking konferencje wyżywienie przystosowany dla niepełnosprawnych karty płatnicze internet pralnia

Opis obiektu

Hotel Zamek Bobolice usytuowany jest w samym centrum malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Gminie Niegowa, u stóp zrekonstruowanego, królewskiego Zamku Bobolice. Oferuje on 42 przestronne i wygodne dwuosobowe pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Goście hotelu mogą bezpłatnie korzystać ze znajdującej się w nim sauny.

 

Wszystkie pokoje Hotelu Zamek Bobolice oferują zarówno elegancki wystrój, jak i funkcjonalność i wygodę. W każdym pokoju znajduje się wygodna łazienka z prysznicem oraz wszystko to, co jest niezbędne do wypoczynku.

 

Każdego ranka gościom hotelowym serwowane są urozmaicone śniadania w Restauracji Zamek Bobolice. Restauracja serwuje ponadto dania kuchni regionalnej i staropolskiej.

 

Goście Hotelu Zamek Bobolice mogą liczyć na całodobową obsługę pokojową, jak i skorzystać z wielu atrakcji turystycznych regionu, zamawianych bezpośrednio w recepcji  hotelu. Tuż obok budynku hotelu znajduje się bezpłatny parking dla jego gości.

 

Położenie Hotelu Zamek Bobolice umożliwia szybki dostęp do wszystkich największych atrakcji Jury. Na życzenie gości personel hotelu może zorganizować ponadto dodatkowe usługi takie jak: pokaz walk rycerskich, wynajem rowerów, jazda bryczką, jazda konna, wspinaczka skałkowa, lot balonem oraz wiele innych.

Więcej o obiekcie


Najnowsze artykuły

Jaskinia Ostrężnicka
Jaskinia Ostrężnicka położona jest w gminie Janów, w dolinie Wiercicy, w rezerwacie przyrody „Ostręż...
2011-10-27
Jaskinia w Kielnikach
Jaskinia w Kielnikach leży w gminie Olsztyn, na drodze Przymiłowice- Kotysów, na wzgórzu Kielniki. O...
2011-10-27
Jaskinia Za Kratą
Jaskinia Za Kratą położona jest we wsi Węże, gmina Działoszyn. Usytuowana jest na górze Zelce, na terenie r...
2011-10-14
Jaskinia W Zielonej Górze
Jaskinia w Zielonej Górze położona jest we wsi Kusięta, gmina Olsztyn, dokładniej na terenie rezerwatu przyrody &bdq...
2011-10-14
Współpraca

Współpraca

Jeśli masz jakieś uwagi bądź sugestie dotyczące serwisu www.poJurze.pl napisz do Nas. Będziemy wdzięczni za każdą wskazówkę, ponieważ chcemy, aby ten portal cieszył każdego użytkownika oraz serwował odpowiednie informacje turystyczne.

Wyślij do Nas swoje uwagi:

Treść:
E-mail: